Yargı’da Ilgaz’ı kaçıran adamın kim olduğu ortaya çıktı! Kiralık katil Nevzat

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı, 92’nci bölümüyle ekranlara geldi.

RAFET İFŞA OLDU

Öğrencilerine şiddet uygulayan Nuray öğretmen Ceylin’e çarptı. Ceylin ne olduğunu anlamaya çalışırken öğretmen yan tarafına gelerek camı açıp kendini gösterdikten sonra olay yerinden uzaklaştı. Yekta, adamı Rafet’in yanına gelerek Bülent’in onu öğrendiğini ve saklanması gerektiğini söyledi. Rafet nereye saklanacağını bilemedi. Zümrüt eşi Hüsnü’yü öldürmek için Osman’ın daha plan yapmadığını öğrenince çok sinirlendi. Osman da, zehirlemek için bir planı olduğunu ancak doğru zamanı beklediğini ifade etti.

OKTAY EŞİNDEN ŞÜPHELENİYOR

Nuray öğretmenin evinden farklı hallerde fotoğraflarla çekilmiş sahte kimlik ve pasaportlar çıktı. Ceylin’e çarpan aracında Nuray’ın kız kardeşine ait olduğu ortaya çıktı. Eren, Yeliz’in zaman aşımına uğramaya yakın dosyasını Ilgaz’a anlattı. Oktay’ın bir zamanlar Yeliz’in şoförü olduğu, sonra aralarında yaptıları anlaşmayal şirketin genel müdürlüğüne kadar yükseldiğini anlattı. Oktay hesaptan 5 milyon TL’nin neden çekildiğini sordu. Yeliz, kan parası olarak verdiğini söyledi. Oktay, eşinden şüphelenmeye başladı.

SERİ KATİL

Bülent’in adamlarına dövdürdüğü Ahmet, korkudan teşhiş yapamadı. İclal ona rağmen Ahmet’in itiraf ettiğini söyleyerek Bülent’in üstüne gitti. Bülent kendisinden emin bir şekilde tuzağa düşmedi. Babasının ölüsünü Emniyet’e getiren iki kardeşle benzer cinayetlerin olduğu öğrenildi. Eren, İclal’e bir seri katille karşı karşıya kaldıklarını belirtti. Eren, İclal’e anlattığı olayları Ilgaz’a, ‘Bir seri katil var. İnsanlar nasıl ölmek istiyorsa öyle öldürüyor’ diyerek özetledi.

LAÇİN’DEN YEKTA’YA REST

Yekta evden sesler duyunca Laçin’in geldiğini düşündü. Mutfağa girdiğinde Rafet’i gören Yekta çok şaşırdı. Rafet saklanmak için en doğru yerin Yekta’nın evi olduğunu düşündüğünü söyledi. Ilgaz, Yeliz’i dosyası kapanmadan delile ulaşabilmek için Merdan’dan yardım istedi. Yeliz’in abisinin evine dedektörle gelen Merdan kayıp olan kıymetli eşyaların yerini buldu. Laçin, Yekta’nın karşısına çıkarak kitabını revize ettiğini artık toplatamayacağını ifade ederek, ‘İstediğin tazminat davasını açabilirsin’dedi. Yekta sinirden küplere bindi.

KİRALIK KATİL NEVZAT

Oktay, eşi Yeliz’i çalışanları Serap’ı öldürdüğünü itiraf etmezse, abisi ve yengesini öldürdüğünü söylemek zorunda kalacağı konusunda uyardı. Yeliz çalışanlarının yanına gelerek, “Yarın erken saatte tenise gidecek, çok acı çekmesin ama” dedi. Yeliz, ayarladığı kiralık katil Nevzat, Oktay’ın son kez konuşma isteğiyle aradı. Oktay, ‘Beni öldürmen bir işe yaramayacak. Bıçak savcıya gidecek’ dedi. Yeliz de, bunun üstüne Nevzat’tan Oktay’ı bırakmasını dosyanın savcısı olan Ilgaz’ı öldürmesini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x